Novostavby rodinných domů - Dřevostavby

Chystáte se změnit vaše bydlení? Chcete si postavit nový dům?

Jsme firma, která se zabývá stavbou rodinných domů. Při výstavě nízkoenergetických a pasivních rodinných domu na klíč klademe hlavní důraz na přání a spokojenost svých klientů. Každý projekt je projednáván individuálně s našimi odborníky a vše Vám rádi vysvětlíme. Svým klientům nabízíme komfortní přístup, jehož součástí je poradenství s výběrem projektu, komunikace se stavebním úřadem, samotná stavba Vašeho domu snů a závěrečná kolaudace.

Rodinné domy na klíč

V Praze a středočeském kraji se postaráme o stavbu rodinného domu s kompletním zajištěním celé stavby. Výstavbu rodinných domů provádíme za použití moderních ověřených technologií v souladu s projektovou dokumentací a platnými stavebními zákony. 

Kvalitní ekonomické bydlení s dobrou finanční dostupností jsou naší prioritou kterou samozřejmě doplňuje ekologická stránka každého projektu a v neposlední řadě je to také výsledný design celé stavby díky kterému budete ve svém rodinném domě opravdu doma.

Dřevostavby

Dřevostavby díky svým technickým, ekonomickým a uživatelským aspektům pomalu ale jistě stále rostou na oblibě. Díky dnešním znalostem o dřevu, jeho zpracování a ošetřování jsou dřevostavby plnohodnotnou odpovědí na domy stavěné z průmyslových stavebních materiálů vyráběných z nerostných surovin.

Dřevostavby jsou velmi odolné

Dřevo patřilo k oblíbeným stavebním materiálům odpradávna a i dnes z něj lze zbudovat pomocí moderních stavebních technologií klasické masivní domy nebo naopak montované dřevostavby v neotřelém interiérovém a exteriérovém designu.

Častým důvodem pro zavrhnutí stavby ze dřeva je u nás mylná myšlenka že dřevostavba vydrží jen pár let či desetiletí a co potom? Opak je však pravdou, při správném použití dřeva poslouží dřevostavba i několik století, důkazem toho jsou památky dřevěných staveb po celém světě. Vysoká hořlavost dřeva je dalším mýtem dřevěných staveb, samozřejmě že dřevo je výborné palivo, ale paradoxně jeho požární odolnost v porovnání s jinými stavebními materiály je velmi vysoká.

 ..

building-new-house

Možnosti a varianty

Dřevěné domy mohou být malé jednopodlažní bungalovy, ale v Česku se stávají stále více oblíbenými rodinné domy klasického střihu – s přízemím a s obydleným podkrovím. Tímto výčtem stavební možnosti s dřevěnými materiály zdaleka nekončí. Není problém ze dřeva zkonstruovat náročné a rozsáhlé několikapodlažní budovy.

Výhody správně provedené dřevostavby

  • ekonomika a ekologie výstavby
  • nízkoenergetický provoz bydlení
  • zdravé klima v bytě po celý rok
  • rychlost výstavby na míru i klíč
  • trvanlivost a estetický vzhled objektu
  • výborné tepelné a akustické vlastnosti
  • vynikající termo-dynamické vlastnosti
  • více prostoru díky štíhlým nosným stěnám
     

 

 

Ceník

Bungalovy od 22.000,- m2 bez DPH ve standardu

2. nadzemní podlaží 27.000,- m2 bez DPH ve standardu


Preciznost, zkušenosti a dodržení správných technologických postupů jsou zvláště pro dřevostavby a naší firmu na prvním místě.


joomla template
template joomla